Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


primární goartroza obouatraná

autor: bkvesely 07.07.2012 11:08

Již nšklikotázek na toto téma jsem měl a byly na ně i odpovědi. přesto bych se chtěl ještě zeptat. Dočetljsem se se že toto onemocnění je možno získat z ničeho noc po úraze, že je to záněk kloubů a svalů. I já jsem měl úraz a pohmožděné koleno. Je možno že onemocnění mohůo přijit tímto způsodem a co s tím_ onemocnění mě trvá již přes 3 měsíce a stav se nelepší a blestivé jou snad všechny klouby svaly. Nejvíce však bolíprsty ruce, paže a ramena. Děkuji

Odpovědi na otázku

 • Jitka Veletová, studentka medicíny 15.07.2012 00:02
  Ještě by bylo vhodné, aby váš lékař vyloučil systémové zánětlivé revmatické onemocnění. Jinak artroza je degenerativní onemocnění a úrazy patří k rizikovým faktorům jejího vzniku.
 • Jitka Veletová, studentka medicíny 15.07.2012 00:01
  Ještě by bylo vhodné, aby váš lékař vyloučil systémové zánětlivé revmatické onemocnění. Jinak artroza je degenerativní onemocnění a úrazy patří k rizikovým faktorům jejího vzniku.

Adresář

Diskutujte na téma Revma, artróza, artritida

Píšeme jinde
 • Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Tatarák na křupavé topince nebo čerstvé bagetce, kdo by odolal? Pokud hledáte variantu, která se chuťově podobá té masové, zkuste tento recept. Tatarák z avokáda je pikantní, chuťově výrazný a zachutná i těm, kteří nad vegetariánskými pokrmy ohrnují nos.

 • Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Čatní (chutney) je chuťově velmi výrazná omáčka pocházející z indické kuchyně, podává se k masu i zelenině. Základem je vždy ovoce a spousta koření. Tentokrát si ji připravíme ze švestek, jablek, pomerančové šťávy, skořice, chilli a zázvoru.Zdravě.cz na Facebooku